Platani weblog http://www.platani.nl NetScaler niet RFC compliant met 302 response http://www.platani.nl/netscaler-niet-rfc-compliant-met-302-response Mon, 15 May 2017 13:18:02 +0000 Citrix Application Layering http://www.platani.nl/citrix-application-layering Fri, 28 Apr 2017 14:05:11 +0000 Windows 10 Enterprise SaaS en Secure Productive Enterprise http://www.platani.nl/windows-10-enterprise-saas-en-spe Mon, 07 Nov 2016 14:47:10 +0000 Microsoft Ignite 2016 http://www.platani.nl/microsoft-ignite-2016 Mon, 10 Oct 2016 08:07:14 +0000 Office 365 Pro Plus insider en Channels http://www.platani.nl/office-365-pro-plus-insider-en-channels Mon, 05 Sep 2016 08:49:58 +0000 PowerShell is Open Source en PowerShell op Linux! http://www.platani.nl/powershell-is-open-source-en-powershell-op-linux Mon, 22 Aug 2016 15:33:57 +0000 Ervaring met examen 70-697 - Configuring Windows Devices - Proctored http://www.platani.nl/ervaring-met-examen-70-697-configuring-windows-devices-proctored Fri, 15 Jul 2016 12:03:50 +0000 Examen 70-980 - Recertification for MCSE: Server Infrastructure - Proctored - Ervaringen en Tips http://www.platani.nl/examen-70-980-recertification-for-mcse-server-infrastructure-proctored-ervaringen-en-tips Thu, 14 Jul 2016 13:19:13 +0000 Windows Server 2016 http://www.platani.nl/windows-server-2016 Tue, 07 Jun 2016 09:02:31 +0000 Appsense Elevate 2016 http://www.platani.nl/appsense-elevate-2016 Mon, 09 May 2016 09:51:44 +0000 PowerShell Conference Europe 2016 - The Geek Report http://www.platani.nl/powershell-conference-europe-2016-the-geek-report Sun, 08 May 2016 14:44:56 +0000 Credential Theft, kent u die uitdrukking? http://www.platani.nl/credential-theft-kent-u-die-uitdrukking Wed, 02 Mar 2016 00:52:39 +0000 Citrix XenApp, XenDesktop en Provisioning versie 7.7 http://www.platani.nl/citrix-xenapp-xendesktop-en-provisioning-versie-77 Tue, 29 Dec 2015 07:45:09 +0000 Bouwstenen voor een succesvol VDI-project http://www.platani.nl/bouwstenen-voor-een-succesvol-vdi-project Fri, 27 Nov 2015 07:16:38 +0000 Beheerprocessen in VDI omgevingen http://www.platani.nl/beheerprocessen-in-vdi-omgevingen Wed, 25 Nov 2015 14:40:47 +0000 Experts Live 2015 - een live verslag http://www.platani.nl/experts-live-2015-een-live-verslag Tue, 24 Nov 2015 17:01:14 +0000 Experts 2 Experts Virtualization Conference, Lissabon 2015 http://www.platani.nl/experts-2-experts-virtualization-conference-lissabon-2015 Fri, 20 Nov 2015 06:27:07 +0000 Windows 10 Customised Start Menu voor deployment http://www.platani.nl/windows-10-customised-start-menu-voor-deployement Wed, 28 Oct 2015 11:16:54 +0000 Citrix AppDisk nader bekeken http://www.platani.nl/citrix-appdisk-nader-bekeken Wed, 28 Oct 2015 08:52:51 +0000 AppManagEvent 2015 http://www.platani.nl/appmanagevent-2015-2 Mon, 26 Oct 2015 18:32:06 +0000